vaid TARTUS diapositiivide (slaidide) skaneerimine:

kuni 10 kaadrit - 50 senti tk

alates 11 kaadrist - 25 senti tk

alates 100 kaadrist - kokkuleppehind

 

DIPLOMKÖIDE 5 MINUTIGA!


  • võimalik valida kaante värvi
  • järjekorra puudumisel ja võimalusel töö tehtud 5 minutiga
  • maksimaalselt köidame kuni 150 lk
  • faili formaat PDF

  • KÖITMISE HIND 6,5€ (lisandub printimise hind)
 

 

KONTORITEHNIKA HOOLDUS JA REMONT

Hooldame ja remondime Canon, Ricoh, Rex-Rotary, Nashuatec, Gestetner, Infotec, Hewlett Packard, Samsung, Xerox, Develop, Sharp ja Konica Minolta kaubamärgiga kontoritehnikat. Abi küsida tasub ka siis, kui Teil on mingi muu kaubamärgiga seade, sest anname endast parima, et see korda saaks! Lisaks kontorikombainidele müüme ja remondime paberipurustajaid, laminaatoreid ja köitmisseadmeid.

 

KONTORITEHNIKA RENT

Pakume A4 ja A3 printereid ja kontorikombaine. Võimalik on rentida lühikeseks ajaks (võistlused, koolitused, konverentsid, jne) või pikemaks perioodiks oma asutuse põhiliseks kontorikombainiks näiteks 3 aastaks. Väga paljud asutused on otsustanud just rentimise kasuks, kuna puudub vajadus seade välja osta. Renditud seadmete töökvaliteet on reeglina hea, kuna seadmeid hooldatakse regulaarselt. Tagame kiire kulumaterjalidega varustamise. Harilikult ennetame kriisisituatsioone, kuna seadmete koormus ning kuluvate varuosade/kulumaterjalide eluiga ning hetkeseis on meil teada, seega prognoositav.

Meie rendimasinatega toimetavad väga paljud koolid, riigiasutused, väikesed eraettevõtted kui ka suurfirmad. Parima lahenduse tagamiseks teeme endale selgeks kliendi vajadused, et pakkuda iga kliendi vajadustele vastava funktsionaalusega seadmeid. Meie renditingimused on väga paindlikud (võimalus rendi perioodi jooksul seade sobivama vastu välja vahetada) ja soodsad, kuna me ei kasuta seadmete soetamiseks finantsasutuste abi.

 

KOOPIATE TEGEMINE

koopiatehases on kiired ja võimsad digitaalsed koopiamasinad. Tavaformaadis lahtistest lehtedest saame teha koopiaid kiirusega 50 - 100 koopiat minutis. Oleme keskendunud väga suurtele värviliste ja mustvalgete koopiate mahtudele A4 ja A3 formaadis. Valikus on alati erineva grammkaaluga pabereid kuni 280g, kiled, etiketipaberid, jne. Kuna meie masinad võimaldavad seda liigse vaevata teha, on harilikult materjalide lihtsamat sorti järelviimistlus - klammerdamine, vihikuks voltimine - hinna sees. Tööks vajalikud materjalid saate saata meile e-maili teel või tuua kohale mälupulgal. Eelistatud failiformaat on PDF.

Saame vajadusel hakkama näiteks 50 000 A4 leheküljega ööpäeva jooksul.

Lepingulistel klientidel võimaldame arveldada koondarvega eelmisel kuul tehtud tellimustööde eest.

 

PRINTIMINE

Oleme keskendunud väga suurtele värviliste ja mustvalgete printtööde mahtudele A4 ja A3 formaadis. Valikus on alati erineva grammkaaluga pabereid kuni 280g, kiled, etiketipaberid, jne. Prinditud materjalide järelviimistlus - klammerdamine, vihikuks voltimine on harilikult hinna sees. Tööks vajalikud materjalid saate saata meile e-maili teel või tuua kohale mälupulgal. Eelistatud failiformaat on PDF.

 

LAMINEERIMINE

Lamineeritud materjalid on kaitstud näiteks niiskuse, määrdumise, kriimustuste ning kortsumise eest. Lamineerime kuni A3 formaadis materjale kiletaskusse. Valikus on erinevate paksusega läikiva ja matt pinnaga kilesid.

 

KÖITMINE

Köidame diplomitöid ootetööna. Kohapeal olemas mustad ja sinised kaaned.
Spiraalköitmiseks kasutame metall- ja plastikspiraale. Esikaane kiled on kliendi valikul kas läikivad või matid, tagakaane kartongid on harilikult mustad ja valged, kuid kliendi soovil ja vajadusel võivad kaaned ka erineda. Suuremate tööde puhul (alates 100 eksemplari) oleks mõistlik ette helistada ning aeg ja hind kokku leppida.

 

SKANEERIMINE

Skaneerime väga kiirete ja võimsate kontorikombainidega resolutsiooniga kuni 600 dpi. Kui Teil on vaja skaneerida A5, A4, A3 formaadis lahtistest lehtedest, siis toimub see väga kiiresti - kuni 75 lk minutis. Köidetud ning eriformaadis materjalidest skaneerimine on natuke mahukam töö, kuid seegi saab operatiivselt tehtud. Skaneeritud mustvalged või värvilised PDF või JPG failid saadame e-maili peale või paneme Teie mälupulgale, kõvakettale või muule andmekandjale nii nagu soovite.

 

KASSETTIDE RENOVEERIMINE JA TÄITMINE

Kassettide täitmisel ja renoveerimisel on 100% rahulolu garantii. Põhjendatud rahulolematuse korral anname Teile uue täidetud kasseti, parandame vea või tagastame tasutud summa. Aastate jooksul oleme leidnud väga head varuosad tooneri, trumlite, puhastusnugade, laadimisrullide ja kiipide näol. Kasutame pigem kallimaid varuosasid, et tagada kvaliteetsem teenus. Enamlevinud kassetid on meil vahetusfondis olemas, seega puudub vajadus kasseti täitmist oodata, saame vastu anda eelnevalt täidetud/renoveeritud kasseti. Kui soovite siiski enda kassetti, saate selle täidetuna või renoveerituna tagasi hiljemalt järgmise päeva hommikul. Täidame ka mõningate printerite tindikassette, kuid tasub kindlasti ette helistada ning täpsustada.

 

KONTORITEHNIKA HULGIMÜÜK

Impordime vähekasutatud kontoritehnikat Skandinaavia turgudelt. Põhiliselt müüme edasimüüjatele suurtes kogustes laserprintereid ja väiksemaid kontorikombaine ning A3 seadmeid. Kuna oleme enam kui 10 aastase kogemuse põhjal suutnud endale selgeks teha, mis mudelid on töökindlad (ning seetõttu ka väga populaarsed), siis tarnime just neid. Tihti on meil saadaval suuremates kogustes ka võimsamate Canoni, Ricoh ja Konica Minolta koopimasinate/võrguprinterite toonereid. Edasimüüjateks on mitmed ettevõtted Baltikumis.