FIRMAST

Netwerken OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev 2004 aastal asutatud kontoritehnikaga tegelev ettevõte. Meil töötavad spetsialistid, kelle kogemused antud vallas ulatuvad tagasi kuni aastani 1997. Pärnus oleme jõudnud arvestatava turuosani kontoritehnika rendi ja hoolduse alal, mujal Eestis alles kasvame.

2011 aastal laienesime ka Tartusse.

Meie põhilisteks tegevusaladeks on kontoritehnika müük, remont, hooldus, rent, paljundamis- ja printimisteenused ja kassettide renoveerimine.

Pöörame oma põhitähelepanu teenuste kvaliteedile ja kliendi rahulolule. Tagame kvaliteetse toodangu vaid professionaalseks tööks loodud seadmetega.

Tegutseme kaubamärk "koopiatehas" nimetuse all. Kaubamärk on loodud selleks, et klientidel oleks väga selge arusaam sellest, millega tegeleme. Meie "koopiatehased" on loodud selleks, et koopiad, väljaprindid ja muud materjalid saaksid kiiresti ja korralikult tehtud kuni lõppviimistluseni, kas siis Teie juures meie hooldatud seadmetega või vajadusel teenusena hoopis meie koopiatehases.

KONTORITEHNIKA HOOLDUS JA REMONT

Hooldame ja remondime Canon, Ricoh, Rex-Rotary, Nashuatec, Gestetner, Infotec, Hewlett Packard, Samsung, Xerox, Develop, Sharp ja Konica Minolta kaubamärgiga kontoritehnikat.

KONTORITEHNIKA MÜÜK

Müüme põhiliselt Konica Minolta, Canon, Hewlett Packard  kaubamärgiga kontoritehnikat, kuid ligipääs on olemas kõigile enamlevinud firmade toodetele. Enne kliendile pakkumise tegemist teeme endale selgeks kliendi vajadused, et pakkuda parima hinna/kvaliteedi suhtega lahendusi.

Lisaks kontorikombainidele müüme ja remondime paberipurustajaid, laminaatoreid ja köitmisseadmeid.

KONTORITEHNIKA RENT

Meie kliendid kasutavad Canon, Ricoh, Hewlett Packard, Konica Minolta kontoritehnikat. Meie rendimasinatega toimetavad väga paljud koolid, riigiasutused, väikesed eraettevõtted kui ka suurfirmad. Parima lahenduse tagamiseks teeme endale selgeks kliendi vajadused, et pakkuda igale kliendile vajaliku funktsionaalusega seadmeid. Meie renditingimused on väga paindlikud ja soodsad, kuna me ei kasuta seadmete soetamiseks finantsasutuste abi.

PALJUNDUS- JA PRINTIMISTEENUSED KOOS JÄRELVIIMISTLUSEGA

Meie eesmärgiks ei ole pakkuda võimalikult palju erinevaid teenuseid, vaid oleme keskendunud väga suurtele mahtudele A4 ja A3 formaadis. Saame vajadusel hakkama näiteks 50 000 A4 leheküljega tööpäeva jooksul, seda nii mustvalgete kui ka värviliste tööde puhul.

Me ei jäta Teie tellitud tööd poolikuks, vaid vajadusel klammerdame, asetame kilekaante vahele, lamineerime, voldime, köidame.

Tihti on soodsam jätta oma suuremahulised tööd kiirete koopiamasinate/võrguprinterite valmistada kui ise neid aeglasema masinaga kontoris teha. Küsige kindlasti pakkumist - alates 1 000 mustvalgest ning 100 värvilisest koopiast/väljaprindist on võimalikud erihinnad. Oleme veendunud, et saame teha Teile parima pakkumise.

KASSETTIDE TÄITMINE JA RENOVEERIMINE

Põhiliselt täidame ja renoveerime HP ja Canoni toonerkassette, kuid alati tasub küsida ka teiste kaubamärkide toodete kohta. Kassettide täitmisel ja renoveerimisel on 100% rahulolu garantii. Põhjendatud rahulolematuse korral anname Teile uue täidetud kasseti, parandame vea või tagastame tasutud summa. Aastate jooksul oleme leidnud väga head varuosad tooneri, trumlite, puhastusnugade, laadimisrullide ja kiipide näol. Kasutame pigem kallimaid varuosasid, et tagada kvaliteetsem teenus. Enamlevinud kassetid on meil vahetusfondis olemas, seega puudub vajadus kasseti täitmist oodata, saame vastu anda eelnevalt täidetud/renoveeritud kasseti. Kui soovite siiski enda kassetti, saate selle täidetud või renoveeritult tagasi hiljemalt järgmise päeva ennelõunal.

KULUMATERJALIDE MÜÜK

Kuna printerid ja koopiamasinad vajavad töö tegemiseks toonerit, tinti ja paberit, siis otse loomulikult tegeleme ka kulumaterjalide müügiga. Kontoripaberi hulgimüügiga oleme tegelenud aastaid ning kindlasti tasub küsida meie käest väga head pakkumist. Alates 20 kasti paberi ostust toimetame tellimuse tasuta kohale üle kogu Eesti.

KONTORITEHNIKA HULGIMÜÜK

Impordime vähekasutatud kontoritehnikat Skandinaavia turgudelt. Põhiliselt müüme edasimüüjatele suurtes kogustes laserprintereid ja väiksemaid kontorikombaine ning A3 seadmeid. Kuna oleme enam kui 10 aastase kogemuse põhjal suutnud endale selgeks teha, mis mudelid on töökindlad (ning seetõttu ka väga populaarsed), siis tarnime just neid. Tihti on meil saadaval suuremates kogustes ka võimsamate Canoni, Ricoh ja Konica Minolta koopimasinate/võrguprinterite toonereid. Edasimüüjateks on mitmed ettevõtted Baltikumis.